Tysiące ludzi na całym świecie już odkryło jak pozbyć się bólu pleców przy pomocy BackStretchera

 

Ciągły stres w jakim żyjemy usztywnia mięśnie, które napinając się wyginają nasze ciała w „paragraf”, a siła grawitacji działając nieprzerwanie wciska nas w ziemię. W końcu po latach tortur nasze plecy mówią – dość!!!. Ich ból oznacza rozpaczliwe wołanie o ratunek.

Innymi przyczynami bólu mogą być:

·  Psychologiczne / emocjonalne problemy
·  Brak snu
·
  Stres
·  Zła postawa

 

 

 

Czym jest BackStretcher i jak działa?

Wyniszczający ból pleców spowodowany jest napięciem mięśni oraz uciskiem zakończeń układu nerwowego leżących pomiędzy kręgami kręgosłupa. BackStretcher działa dwutorowo. Kiedy bez wysiłku leżymy na urządzeniu, odpowiednio ustawione gumowe poduszki masują mięśnie pleców przywracając ich normalne napięcie, podobnie jak to się dzieje w trakcie tradycyjnego japońskiego masażu SHIATSU. W tym samym czasie dzięki odpowiedniemu łukowemu kształtowi BackStretchera, doprowadzamy do stopniowego otwierania przestrzeni pomiędzy kręgami i w konsekwencji do uwolnienia uciskanych zakończeń nerwowych. Plecy są rozluźnione, kręgosłup naprawiony, ból znika – odczuwamy długotrwałą ulgę.

 

Jakie pożytki niesie za sobą używanie BackStretchera?

Pozbycie się bólu pleców przynosi nieocenione korzyści; możemy lepiej spać, budzimy się zdrowsi i pełni chęci do życia. Nie czujemy fizycznych ograniczeń, jesteśmy bardziej mobilni. Nasza postawa jest prawidłowa, jesteśmy wyprostowani i dzięki temu wyżsi. Po krótkiej chwili leżenia na BackStretcherze z zamkniętymi oczami czujemy się zrelaksowani, a stres znika bez śladu. Wiele osób twierdzi, że po ćwiczeniach na tym urządzeniu stali się młodsi, pełni witalnej energii.

 

 

 

 1. Solidna bukowa konstrukcja.

 2. Trwały rezultat po kilku minutach ćwiczenia.

 3. Bez wysiłku fizycznego.

 4. Działąnie rolek zastępuje masaż SHIATSU

 

 

 

 

Korzyści wynikające z używania BackStretcher’a:

  • Likwiduje ciśnienie pomiędzy dyskami
  • Likwiduje wady postawy
  • Prostuje sylwetkę
  • Obniża napięcie mięśni
  • Łagodzi stres
  • Czyni Cię bardziej giętkim
  • Pomaga się zrelaksować i pozwala lepiej spać

 

 

 

"Używam BackStertchera codziennie, aby łagodzić stres
wywołany prowadzeniem samochodu i ból dolnego odcinka pleców."

Keith, 52l. Kierownik Sussex